آرشیو موضوعی: اخبار سایت

کتاب «اَلعُلماءُ الاَبرار» نوشته آیت الله صفایی بوشهری رونمایی شد + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، صبح امروز شنبه طی مراسمی در مصلی جمعه بوشهر کتاب «اَلعُلماءُ الاَبرار» (تاریخ علما و روحانیت شهر بوشهر) به قلم آیت الله صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان بوشهر رونمایی شد.

متن کامل
آیت الله صفایی بوشهری در نشست با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور:

مجتمع بزرگ قرآنی جنوب ایران در بوشهر ساخته می‌شود + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت‌الله صفایی بوشهری صبح امروز در نشست با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به جایگاه این سازمان در عرصه‌های مختلف فرهنگی و دینی اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی پرچم‌دار تبلیغ اسلام ناب محمدی (ص) و مدافع آرمان و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

متن کامل
در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر؛

سند جامع مساجد استان بوشهر رونمایی شد + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، پیش از ظهر امروز پنجشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر که با حضور حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، آیت الله صفایی بوشهری، استاندار و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد، از سند جامع مساجد استان بوشهر رونمایی به عمل آمد.

متن کامل

کتاب «أعلام العلماء» نوشته آیت الله صفایی بوشهری معرفی و ارائه شد

اعلام العلماء (کتاب دانشنامه روحانیت استان بوشهر) به قلم آیت الله صفایی بوشهری از پژوهشگاه ادب، فرهنگ و تاریخ استان بوشهر به زیور طبع آراسته گردید.

متن کامل

توجه به پژوهش و تولید علم در دانشگاه ها امری ضروری است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، توجه به پژوهش و تولید علم در دانشگاه ها را امری ضروری عنوان نمود و اظهار داشت: در دانشگاه ها باید به اساتید، هیئات علمی و دانشجویان توجه و از آنها حمایت شود که به تولید علم و سپس مرجعیت علمی برسیم.

متن کامل

برگزیدگان پژوهش و فناوری استان بوشهر تجلیل شدند

به‌مناسبت هفته پژوهش از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان بوشهر با حضور معاونان استاندار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر تجلیل شد.

متن کامل
آیت الله صفایی بوشهری:

وحدت مذاهب اسلامی یک فریضه الهی و یک راهبرد اساسی دین اسلام است

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، صبح امروز دوشنبه به مناسبت میلاد پیامبر گرامی اسلام «صلی الله علیه و آله و سلم» و امام صادق «علیه السلام» و بزرگداشت هفته وحدت، آیت الله صفایی بوشهری از طریق ارتباط تصویری با علمای اهل سنت، شورای روحانیت، شورای افتای اهل سنت و جمعی از ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان بوشهر دیدار نمودند.

متن کامل
به پیشنهاد آیت الله صفایی بوشهری در روزهای جمعه برگزار می گردد؛

دیدار مستقیم مسئولان استان بوشهر با مردم در مصلای جمعه + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، بنا به پیشنهاد آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و در راستای تکریم ارباب رجوع، مسئولان ارشد استان در روزهای جمعه در مصلای جمعه حضور می یابند و به طور آزاد و مستقیم به خواسته های مردم پاسخ می گویند.

متن کامل
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در کنگره علامه بلادی:

ولایت‌مداری و پژوهش از شاخصه‌های حوزه‌های علمیه استان بوشهر است

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری در سومین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام به ویژه شهید حجت‌الاسلام ابوتراب عاشورای از شهدای مبارزه با طاغوت اظهار داشت: روحانیت ریشه در مکتب اهل بیت(ع) دارد و خداوند متعال، اهل بیت(ع) را کلمه طیبه معرفی می‌کند به‌گونه‌ای که همچون شجره طیبه‌ای است که ریشه در عرش دارد و شاخ و برگ آنها در اسلام سایه افکنده است.

متن کامل
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

تنفیذ ولی فقیه اعتبار بخشی شرعی و قانونی به تصدی رییس جمهور است

آیت الله صفایی بوشهری با تبیین مفهوم و ماهیت تنفیذ و با اشاره به سابقه تاریخی و جایگاه قانونی آن گفت: مقوله «تنفیذ» حسب محتوای مطابقی و تضمنی مفهومی خود دارای آثار و لوازم و الزامات خاصی است که یکی از آنها مقوله «اشتراط» و «نظارت» و «عزل» و «قبول استعفای منفّذ إلیه» و «نصب نائب» توسط ولی فقیه است؛ چنانکه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در اصل 110 و 130 و 131 به آن تصریح شده است.

متن کامل
با حضور آیت الله صفایی بوشهری برگزار گردید؛

اولین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان بوشهر در سال 1396+ تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، اولین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان بوشهر در سال 1396 با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و اعضای این شورا برگزار شد.

متن کامل
با حضور آیت الله صفایی بوشهری برگزار گردید؛

همایش طلایه داران تبلیغ استان بوشهر+تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، صبح امروز (شنبه) همایش طلایه داران تبلیغ استان بوشهر با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، و مبلغان خواهر و برادر برگزار گردید.

متن کامل
در اولین ساعات آغاز رأی گیری؛

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر رأی خود را به صندوق انداختند + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در اولین ساعات آغاز رأی گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در محل صندوق سیار 82 مستقر در اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر، آراء خود را به صندوق انداختند.

متن کامل
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر:

مقالات علمی پژوهشی دانشگاه خلیج فارس بوشهر به بیش از ۲ برابر افزایش یافت

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: مقالات علمی پژوهشی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر به بیش از ۲ برابر افزایش یافت و از ۲۴۲ به ۴۹۷ عدد افزایش پیدا کرده است.

متن کامل

موافقت با تاسیس مرکز رشد زیست فناوری دریایی در بوشهر

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: به دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاسیس مرکز رشد زیست ‌فناوری دریایی خلیج ‌فارس موافقت شد.

متن کامل

دانشجویان برگزیده جشنواره علمی پژوهشی استان بوشهر شناخته شدند+ تصاویر

اختتامیه سیزدهمین جشنواره فعالیت های برتر علمی دانشجویان بسیجی استان بوشهر در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر برگزار شد.

متن کامل

با انتخاب آیت الله صفایی بوشهری به عنوان چهره ماندگار 1395 بوشهر از معظم له تجلیل شد+تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر،نهمین آیین نکوداشت هفته بوشهر شامگاه چهارشنبه برگزار شد که آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به عنوان چهره ماندگار شهر بوشهر انتخاب گردید و از وی تجلیل به عمل آمد.

متن کامل
با حضور نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر برگزار گردید؛

مراسم گرامیداشت 16 اسفند روز قرآنی استان بوشهر + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، مراسم گرامیداشت 16 اسفند روز قرآنی استان بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر...

متن کامل

انعقاد تفاهم‌نامه بین تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و ‌نماینده ولی فقیه در بوشهر

به گزارش خبرگزاری تسنیم در مراسمی بعدازظهر امروز با حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تفاهم‌نامه فرهنگی استان بوشهر منعقد شد.

متن کامل
پیوندها
سایر بخشها