آرشیو موضوعی: اخبار سایت
به پیشنهاد آیت الله صفایی بوشهری در روزهای جمعه برگزار می گردد؛

دیدار مستقیم مسئولان استان بوشهر با مردم در مصلای جمعه + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، بنا به پیشنهاد آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و در راستای تکریم ارباب رجوع، مسئولان ارشد استان در روزهای جمعه در مصلای جمعه حضور می یابند و به طور آزاد و مستقیم به خواسته های مردم پاسخ می گویند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در کنگره علامه بلادی:

ولایت‌مداری و پژوهش از شاخصه‌های حوزه‌های علمیه استان بوشهر است

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری در سومین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام به ویژه شهید حجت‌الاسلام ابوتراب عاشورای از شهدای مبارزه با طاغوت اظهار داشت: روحانیت ریشه در مکتب اهل بیت(ع) دارد و خداوند متعال، اهل بیت(ع) را کلمه طیبه معرفی می‌کند به‌گونه‌ای که همچون شجره طیبه‌ای است که ریشه در عرش دارد و شاخ و برگ آنها در اسلام سایه افکنده است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

تنفیذ ولی فقیه اعتبار بخشی شرعی و قانونی به تصدی رییس جمهور است

آیت الله صفایی بوشهری با تبیین مفهوم و ماهیت تنفیذ و با اشاره به سابقه تاریخی و جایگاه قانونی آن گفت: مقوله «تنفیذ» حسب محتوای مطابقی و تضمنی مفهومی خود دارای آثار و لوازم و الزامات خاصی است که یکی از آنها مقوله «اشتراط» و «نظارت» و «عزل» و «قبول استعفای منفّذ إلیه» و «نصب نائب» توسط ولی فقیه است؛ چنانکه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در اصل 110 و 130 و 131 به آن تصریح شده است.
با حضور آیت الله صفایی بوشهری برگزار گردید؛

اولین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان بوشهر در سال 1396+ تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، اولین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان بوشهر در سال 1396 با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و اعضای این شورا برگزار شد.
با حضور آیت الله صفایی بوشهری برگزار گردید؛

همایش طلایه داران تبلیغ استان بوشهر+تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، صبح امروز (شنبه) همایش طلایه داران تبلیغ استان بوشهر با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، و مبلغان خواهر و برادر برگزار گردید.
در اولین ساعات آغاز رأی گیری؛

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر رأی خود را به صندوق انداختند + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در اولین ساعات آغاز رأی گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در محل صندوق سیار 82 مستقر در اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر، آراء خود را به صندوق انداختند.
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر:

مقالات علمی پژوهشی دانشگاه خلیج فارس بوشهر به بیش از ۲ برابر افزایش یافت

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: مقالات علمی پژوهشی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر به بیش از ۲ برابر افزایش یافت و از ۲۴۲ به ۴۹۷ عدد افزایش پیدا کرده است.

موافقت با تاسیس مرکز رشد زیست فناوری دریایی در بوشهر

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: به دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاسیس مرکز رشد زیست ‌فناوری دریایی خلیج ‌فارس موافقت شد.

دانشجویان برگزیده جشنواره علمی پژوهشی استان بوشهر شناخته شدند+ تصاویر

اختتامیه سیزدهمین جشنواره فعالیت های برتر علمی دانشجویان بسیجی استان بوشهر در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر برگزار شد.

با انتخاب آیت الله صفایی بوشهری به عنوان چهره ماندگار 1395 بوشهر از معظم له تجلیل شد+تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر،نهمین آیین نکوداشت هفته بوشهر شامگاه چهارشنبه برگزار شد که آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به عنوان چهره ماندگار شهر بوشهر انتخاب گردید و از وی تجلیل به عمل آمد.
با حضور نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر برگزار گردید؛

مراسم گرامیداشت 16 اسفند روز قرآنی استان بوشهر + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، مراسم گرامیداشت 16 اسفند روز قرآنی استان بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر...

انعقاد تفاهم‌نامه بین تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و ‌نماینده ولی فقیه در بوشهر

به گزارش خبرگزاری تسنیم در مراسمی بعدازظهر امروز با حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تفاهم‌نامه فرهنگی استان بوشهر منعقد شد.
با حضور علما، طلاب، روحانیون، مسئولان و مردم برگزار گردید؛

دومین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، صبح امروز (شنبه 13 آذر ماه) دومین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) با حضور علما، فضلا، طلاب، روحانیون، مسئولان و مردم در مصلی جمعه بوشهر برگزار شد.
به بهانه 12 شهریور؛ سالروز شهادت "رئیسعلی دلواری"؛

مردی که غرور انگلیسی‌ها را شکست/ وقتی یک آلمانی تحت تأثیر مبارزین جنوب ایران قرار می‌گیرد

انگلیسی‌ها در جنگ جهانی اول زمانی که بوشهر را اشغال می‌کنند، پرچمی را بالا برده و تمبری منتشر کرده‌اند که روی آن به‌زبان انگلیسی نوشته شده: بوشهر در اشغال انگلستان.

رتبه اول استان بوشهر در فعالیت‌ های قرآنی سال 94

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از کسب رتبه نخست اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان در ارزیابی سازمان دارالقرآن الکریم کشور در سال 94 خبر داد.

مقام برتر دومین همایش دستگاه ها و استان های برتر قرآنی به بوشهر رسید

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر،دومین همایش تجلیل از دستگاه ها و استان های برتر قرآنی در سالن حوزه هنری تهران برگزار گردید در این همایش از طرح «سند راهبردی فعالیت قرآنی استان بوشهر»، «طرح مرکز مطالعات میان رشته ای قرآن کریم» و «تحلیل راهبردی رهنمودهای قرآنی رهبر معظم انقلاب اسلامی» رونمایی شد.

تهیه اطلس جامع گردشگری استان بوشهر/ مرجعی کامل از اطلاعات و معرفی جاذبه‌ها

در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر مطرح شد:تهیه اطلس جامع گردشگری استان بوشهر/ مرجعی کامل از اطلاعات و معرفی جاذبه‌هارئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر از تهیه اطلس جامع گردشگری این استان خبر داد و گفت: «دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان بوشهر اقدامات مناسبی برای ایجاد جاذبه‌های گردشگری و توریستی انجام داده است.»

فضيلت ماه مبارك رمضان

«رمضان» در لغت از «رمضاء» به معناى شدت حرارت گرفته شده و به معناى سوزانيدن مى باشد. [1] چون در اين ماه گناهان انسان بخشيده مى شود، به اين ماه مبارك رمضان گفته اند.
آیت الله صفایی بوشهری در کارگاه پیوست نگاری فرهنگی ویژه بسیج اساتید:

توقف توسعه در کشور بخاطر نداشتن پیوست فرهنگی است + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، حضرت آیت الله صفایی بوشهری در کارگاه پیوست نگاری فرهنگی ویژه بسیج اساتید در دانشگاه فرهنگیان بوشهر، با بیان اینکه نیاز به مقوله فرهنگی در توسعه و پیشرفت همواره یکی از سئوالات و دغدغه های تئوریسین ها بوده است، فرمودند: در این زمینه دو نظریه مطرح بوده که یکی اینکه توسعه و پیشرفت در منظومه خود تنها نیازمند آیتم ها و شاخصه های امور صنعتی و اگر بخواهد فوق العاده توسعه پیدا کند، امور اجتماعی است.

در مقابل تهاجم علمی جهان استکبار خط مقاومت علمی ایجاد شود + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (شهید تندگویان) با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر، دانشگاهيان، فن آفرينان، صنعتگران، مسئولان ملي و محلي روز چهارشنبه در سالن اجتماعات دانشكده نفت و گاز دانشگاه خليج فارس بوشهر برگزار گردید.
پیوندها
سایر بخشها