کد خبر : 171تاریخ ثبت : 1396/1/20 08:18:35
 موافقت با تاسیس مرکز رشد زیست فناوری دریایی در بوشهر


موافقت با تاسیس مرکز رشد زیست فناوری دریایی در بوشهر

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: به دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاسیس مرکز رشد زیست ‌فناوری دریایی خلیج ‌فارس موافقت شد.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، روز شنبه به نقل از دکتر افشین استوار افزود: مجوز راه اندازی مرکز رشد زیست‌ فناوری دریایی خلیج‌ فارس با تاکید برعلوم دریا به همت رئیس دانشگاه و معاون تحقیقات و فناوری و پیگیری های گروه توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آخرین روزهای سال 95 صادر شده است.
وی اضافه کرد: این مرکز به استناد رای صادره در دویست و پنجاه و هشتمین جلسه شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی، به ‌منظور شروع کار، موفق به گرفتن مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: این مرکز در ابتدا با پنج واحد فناور و تجهیز ساختمانی مجزا در کنار ساحل خلیج‌فارس فعالیت خود را از ابتدای سال 1396 آغاز می کند.
وی افزود: مرکز رشد زیست‌ فناوری دریایی خلیج ‌فارس در ضلع غربی بیمارستان قدیم فاطمه زهرا(س) و روبروی بوستان خلیج‌ فارس واقع‌ شده است.
استوار ادامه داد: این مرکز آماده تبدیل ایده‌ها به محصول، ارائه همه مشاوره‌های حقوقی و فنی، پذیرش ایده‌های مناسب و کمک در تهیه طرح کسب‌وکار به فناوران است.
انتهای پیام/

گزارش تصویری
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه