کد خبر : 186تاریخ ثبت : 1396/11/15 10:45:19
دیدار مستقیم مسئولان استان بوشهر با مردم در مصلای جمعه + تصاویر

به پیشنهاد آیت الله صفایی بوشهری در روزهای جمعه برگزار می گردد؛
دیدار مستقیم مسئولان استان بوشهر با مردم در مصلای جمعه + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، بنا به پیشنهاد آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و در راستای تکریم ارباب رجوع، مسئولان ارشد استان در روزهای جمعه در مصلای جمعه حضور می یابند و به طور آزاد و مستقیم به خواسته های مردم پاسخ می گویند.

در همین راستا در جمعه این هفته (13 بهمن 96) مدیر کل دادگستری استان به همراه معاونین و سازمان های تابعه (رؤسای اداره کل بازرسی استان بوشهر، اداره کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر، اداره کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر) از ساعت 9 تا 11 با حضور در مصلای جمعه بوشهر، بصورت مستقیم به خواسته های مردم و مراجعین پاسخ دادند که مورد استقبال گسترده مردم قرار گرفت.

بنا براین شده که جمعه هر هفته مسئولین یک اداره با حضور در مصلای جمعه بوشهر و قبل از برگزاری مراسم نماز جمعه بصورت مستقیم و بدون تشریفات پاسخگوی مردم باشند و به رفع مشکلات آنها بپردازند. در جمعه هفته آینده نیز (20/11/96) استاندار و معاونین ایشان با حضور در مصلی جمعه پاسخگوی مراجعین خواهند بود.

آیت الله صفایی بوشهری در همین رابطه در خطبه های نماز جمعه این هفته (13/9/96) فرمودند: تمامی مسئولان بدون هیچ گونه تشریفات و موانع، صادقانه باید خدمتگذار و پاسخگوی مردم عزیز باشند.

ایشان اظهار داشت: مردم باید راحت و بدون هیچ مانعی به مسئولین مراجعه کنند و مسئولین نیز صادقانه و جهادی، پاسخگوی مردم و در پی رفع مشکلات آنها باشند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: به همین خاطر بنده از مسئولان استان تقاضا کرده ام که در روز های جمعه در مصلای بوشهر حضور داشته باشند و به راحتی مردم به آن ها مراجعه کنند.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه مسئولان باید در خدمت مردم باشند، گفت: من در اینجا تشکر می کنم از مدیر کل دادگستری استان و معاونین ایشان که امروز در مصلای جمعه بوشهر حضور پیدا کردند و مردم به راحتی خدمت آن ها رسیدند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: چون در ادارات یک سری ضوابط وجود دارد، این طرح باعث می شود که مردم بدون هیچ تشریفاتی به مسئولین مراجعه کنند.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه بزرگترین عبادت در عرصه ی اجتماعی خدمت به مردم و پاسخگویی صادقانه است، اظهار داشت: از تمامی مسئولان استان تقاضا دارم روزهای جمعه تشریف بیاورند و مردم عزیز نیز بدون نوبت، تشریفات و مانع به این عزیزان مراجعه کنند.

ایشان با بیان اینکه خدمت به مردم، خدمت به دین و ساحت مقدس حضرت بقیة الله الاعظم مهدی آل محمد (ص) است، افزود: لازم است که مسئولان در این زمینه با شرح صدر، صادقانه و جهادی به مردم خدمت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تصریح نمود: امیدوارم ان شاءالله این کار که در بوشهر صورت می گیرد در شهرستان های استان هم در شکل خاص خودش صورت بگیرد که این ارتباط مردم با مسئولان، مسئولان با مردم و رفع مشکلات مردم به شکل جدی تحقق پیدا کند.

انتهای پیام/

گزارش تصویری
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه