کد خبر : 58تاریخ ثبت : 1394/4/20 09:50:47
پیام راهپیمایی مردم در روز قدس نابودی رژیم صهیونیستی است


پیام راهپیمایی مردم در روز قدس نابودی رژیم صهیونیستی است

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر،حضرت آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نمازجمعه این هفته 19 تیرماه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان حوزه علم فناوری اظهار داشتند...

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر،حضرت آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نمازجمعه این هفته 19 تیرماه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان حوزه علم فناوری اظهار داشتند: عرصه علم و فناوری یک عرصه ی مهم و بنیادین است و اگر بخواهیم در جهان اقتدار پیدا کنیم و در فضای ملی دارای رفاه و ثروت عمومی با شیم با ید در عرصه فناوری دارای شاخص های رشد شویم.

ایشان پیشرفت علمی و فناوری و تبدیل آن به محصولات دانش بنیان و بکارگیری محصولات علمی در فضای ملی و صدور آنها به جغرافیای بین المللی یک راهبرد مهم دانستندوفرمودند: باید مسئولان اجرایی در این عرصه همت کنند .

امام جمعه بوشهر خاطر نشان کردند: جهان در مقابل پیشرفت ایران ایستاده و ما باید با جهاد دفاع مقدس پیشرفت توسعه داشته باشیم و جهاد علمی کنیم.

نماینده مقام معظم رهبری در استان همچنین با اشاره به روز جهانی قدس فرمودند: روزی که نماد بیدار اسلامی ، مقاومت و جهاد الهی برای آزادی فلسطین و حرکتی حماسی از تربیت یافتگان مکتب صیام و قیام است و یادگار امام عزیز می باشد.

ایشان با بررسی تاریخ رژیم نامشروع اشغالگر قدس فرمودند: اندیشه بنیانگذاران این رژیم تسلط بر سرزمین های اسلامی ، حاکمیت پنهان صهیونیزم بین الملل بر هندسه سیاسی جهان اسلام ،جلوگیری از انقلابات اسلامی ، مدیریت منفی رسانه های جهانی ، تسلط بر ثروت عمومی جهان و مصادره آن ، گسترش فساد ، فحشاء و فرهنگ ابتذالی در جهان بوده است.

امام جمعه بوشهر افزودند: اساسا این رژیم فاسد و مفسد است و تمام نگاه آنها تسلط بر شاهرگ های سیاست ، قدرت و ثروت است به هر قیمت و تاریخی پراز جنایت و تبعیض و فساد و هرجایی که این رژیم وارد شده جنایت و فساد صورت گرفته است.

آیت الله صفایی بوشهری یادآور شدند: رژیم نامشروع صهیونیست برای کسب قدرت سیاسی جهان و مصادره ثروت عمومی بین الملل تمام مجاری های مرتبط از جمله سازمان حقوق بشر را بکار گرفته است این رژیم کانون شرارت بین المللی است.

ایشان با بیان اینکه مجامع بین المللی با حمایت از این رژیم با همه شرارت ها فرمودند: همه بدانند ایران اسلامی با رهبری مقام معظم رهبری و مردم ولایتمدار چنان سیلی محکمی به این رژیم خواهند زد که در تاریخ محو خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان افزودند: پیام راهپیمایی روز جهانی قدس، ولایتمداری، ایمان و تقوای سیاسی ، حضور در صحنه و جهاد اسلامی برای نجات سرزمین های اسلامی و محو استکبار جهانی است .

ایشان با تشکر از مردم در این راهپیمایی فرمودند: از همه شما مردم استان ولایتمدار بوشهر تشکر می کنم که اینچنین حماسه آفریدید و برگ زرین دیگری بر تاریخ پر شکوه خود افزودید .

امام جمعه بوشهر همچنین از حضور سردار صفوی مشاور عالی فرماندهی کل قوا در راهپیمایی بوشهر تشکر کردند.

گزارش تصویری
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه