نسخه چاپي
آیت الله صفایی بوشهری: زیرساخت‌های ایجاد دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر فراهم شده است
آیت الله صفایی بوشهری در دیدار رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی: وحدت بر اساس ولایت و معرفت از نعمت‌های انقلاب اسلامی است زیرساخت‌های ایجاد دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر فراهم شده است....
كدخبر: id-187
تاريخ: 2016-07-12 12:03:53

آیت الله صفایی بوشهری در دیدار رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی:

وحدت بر اساس ولایت و  معرفت از نعمت‌های انقلاب اسلامی است

زیرساخت‌های ایجاد دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر فراهم شده است

دانشگاه مذاهب اسلامی نقش تاثیرگذاری در رشد علمی، معرفتی ، دانش‌افزایی دارد

ان شاء الله دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر قطب علمی در جنوب کشور باشد

تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار بوشهر از ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی در گسترش شعب این دانشگاه به ویژه در این استان

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در دیدار رئیس و معاونین دانشگاه مذاهب اسلامی با اشاره به راه‌اندازی دانشگاه مذاهب اسلامی دراین  استان گفت: در راه‌اندازی دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر تمام زیرساخت‌ها و امور مورد نیاز آن فراهم شده است.

دکتر مختاری رئیس و معاونین دانشگاه مذاهب اسلامی در جریان سفر به بوشهر پیش ازظهر امروز شنبه 22 تیرماه با آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری؛ نماینده محترم ولی فقیه و مهندس گراوند؛ استاندار بوشهر و جمعی از مسوولان فرهنگی استان دیدار کرده و  نشستی مشترک، مقدمات راه اندازی شعبه دانشگاه مذاهب اسلامی در استان بوشهر را بررسی کردند.

آیت‌الله صفایی‌بوشهری در نشست با مسئولان دانشگاه مذاهب اسلامی کشور با گرامیداشت ایام دهه کرامت و تبریک میلاد امام رضا(ع)، وحدت و انسجام را یکی از نعمت‌های مهم در بین مذاهب اسلامی در ایران نام برد و اظهار داشت: یکی از نعمت‌هایی که در پرتو انقلاب اسلامی نصیب ایران اسلامی شد وحدت بر اساس ولایت و  معرفت است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: وحدت و انسجام در پرتو انقلاب اسلامی بر اساس ولایت و معرفت سبب شد جمهوری اسلامی ایران به عنوان الگوی اقوام و مذاهب در جهان معرفی شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دشمنان بسیار کوشیدند تا لطمه‌ و خدشه‌ای بر اتحاد و وحدت مسلمانان ایران وارد کنند، گفت: به‌حمدالله تمام اقوام، پیروان ادیان الهی و مذاهب اسلامی اینک در نظام اسلامی ایران با اتحاد و انسجام دینی و ملی در کنار هم زندگی می‌کنند و ترفندهای دشمنان در ایجاد تفرقه اثری نگذاشته است.

دانشگاه مذاهب اسلامی نقش فوق‌العاده‌ای در عرصه معرفت‌افزایی و تقویت  اتحاد مذاهب ایفاء می‌کند

آیت‌الله صفایی بوشهری، با بیان اینکه اتحاد و وحدت  در ایران اسلامی در راستای تحقق تمدن اسلامی است، بیان داشت: دانشگاه مذاهب اسلامی نقش فوق‌العاده‌ای در عرصه معرفت‌افزایی و تقویت  اتحاد مذاهب ایفاء می‌کند که اکنون استان بوشهر متنعم از این دانشگاه شده است.

وی، با بیان اینکه دانشگاه مذهب اسلامی نقش تاثیرگذاری در رشد علمی، معرفتی ، دانش‌افزایی دارد، گفت: استان بوشهر که در کناره آبهای خلیج فارس دارای همسایه‌های مختلفی در کشورهای حاشیه خلیج فارس است که راه‌اندازی دانشگاه مذاهب اسلامی می‌تواند در ارائه خدمات به این کشورها نقش آفرینی کند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با قدردانی از بذل توجه دکتر مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی برای راه اندازی شعبه این دانشگاه در استان بوشهر، افزود: در راه‌اندازی دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر تمام زیرساخت‌ها و امور مورد نیاز  آن فراهم شده است.

امام جمعه بوشهر، دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر را قطب این دانشگاه در جنوب کشور دانست و تاکید کرد: توجه به تقویت زیرساخت‌های این دانشگاه، پروژه‌های پژوهشی و جذب توریسم مذاهب اسلامی مورد توجه ویژه قرار دارد.

 

انتهای پیام/